Tudum – światowe wydarzenie dla fanów Netflix

Tudum – światowe wydarzenie dla fanów Netflix

#Tudum to święto społeczności fanów Netflix. Ulubione gwiazdy i podziwiani twórcy z całego świata wystąpią na wirtualnej scenie podczas dnia pełnego nowinek, niepublikowanych wcześniej materiałów oraz pierwszych zdjęć z planu. W trakcie pięciu wydarzeń organizowanych na całym świecie w ciągu 24 godzin zobaczymy prezentacje ponad 100 filmów, seriali i programów. Wszystko zacznie się w Korei Południowej, po czym fani zapoznają się z nowościami z Indii. Następnie przyjdzie czas na kulisy najbardziej wyczekiwanych tytułów ze Stanów Zjednoczonych, Europy, Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii. Zwieńczeniem dnia będzie impreza dla fanów transmitowana na żywo z Japonii.

Podczas Tudum fani dowiedzą się więcej o kontynuacjach naszych najpopularniejszych seriali, jak „Stranger Things”, „Squid Game”, „Bridgertonowie”, „Wiedźmin” czy „Emily w Paryżu”, oraz sequelach hitowych filmów, jak „Enola Holmes 2”, „Glass Onion: Film z serii »Na noże« i „Tyler Rake 2”. Ta impreza jest dla Was – dla fanów!

Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.

➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

Tudum – światowe wydarzenie dla fanów Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *